Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz djhalasz #6 üzenetére

    A Vertagear PL6000 bírja a súlyt ahogy kell, ők nem nádszálból hajtogatják mint a többi spórolós gyártó... Viszont a háttámla szerintem nem valami kényelmes, ha magas is vagy, nem csak súlyos. :( Ja meg nyilván jó drága ez is, bár pont közeleg a black friday...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

  • Tyrel

    őstag

    válasz -FreaK- #25 üzenetére

    Igen amúgy nevetséges hogy mennyire rossz székeket csinálnak, azt is drágán... Ezek a gamer székek is, az irodai/főnöki székek is, mindegyik tök sz*r. Sok túl kicsi is, nincs tartásuk, nem elég testreszabhatóak... ha találsz egyet ami még kb. kényelmesnek is tűnik, csak akkor az ha fekszel benne mint egy fotelben, de ha felülsz és előrenyúlnál (pl. billentyűzethez, ahogy egy számítógépasztalnál ülsz) akkor már nem... Tök béna mindegyik...

    Ha véletlen találsz egyet ami normálisnak tűnik, azt meg valami olyan nagy márkakereskedés forgalmazza ami csak irodaházakat szolgál ki és egyrészt irtózatos árakkal dolgoznak, másrészt 1db-os megrendelésekkel nem foglalkoznak.
    Normális számítógépasztal full kottára ugyan ez, mindegyik sz*r, amelyik meg véletlen mégse azt egyszeri halandó nem tudja se megfizetni se elérni.

    Visszatérve a székekre, egyébként onnan nézve pláne rettenet bosszantó hogy ilyen rossz székekkel teszik tönkre az emberek gerincét, hogy mindeközben az autóipar már évtizedek óta tud normális üléseket gyártani. Simán csak fogni kéne egy jobb ülést bármilyen legalább középkategóriás autóból, rácsavarozni az aljára azt a tucat-irodai-gurulós-gázrugós cuccot és kész, ennyi, meg van a tökéletes termék közel 0 munkával...
    De nem, csak ontják tovább a sz*rt... :W

    Pl. eltöltök egy napot a gép előtt, a végére már nem tudom hogy üljek, fáj még a hajam is. De ha eltöltök egy napot vezetéssel a közel 10 éves C4 Picasso-ban ami újkorában sem volt felsőkategóriás, basszki semmi bajom, max. a térdem fáj mert magas vagyok és ott nem tudom kinyújtani...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák