Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Na en itt presszionaltam a csaladomat, mondjak mar meg hogy ki jon ki nem, hogy akkor egy admin. dijjal meguszom. Hat nem, jegyenkent van. Nyilvan nem azon mulik, csak ha ezt tudom egybol megveszem a kettot aztan a tobbiek meg talaljak ki...

  • axioma

    veterán

    Kicsit en is kevesnek tartottam, de nem feltetlen szervezoi oldalrol - keves volt a kulonbozo kiallitott targy, tobb volt inkabb beloluk. Azert voltunk ott jo 4 orat, vezettunk leaf-et (e-pedal nekem tuti, ferjem ki nem allta), es tobb standon is lehetett ertelmeset beszelni (en pont az asusnal fogtam ki egy csajt, aki nem tudta, melyik ami meg passziv hutesu notebook, azert az i7-es procijun mint varhato volt meglett a kifuvonyilas...) Az meg kulon irritalo volt, hogy 13"-es notebook 14" kijelzovel, ki mond mar ilyet... Ertheto, hogy mit akartak mondani de ez a definiciok osszekuszalasa.
    A 3D-nel mi is dumaltunk egy csomot, nokiaeknal is, a lanyom is tobbszor jutott jatekhoz mint korabbi evekben - a latogato volt feltunoen keves, legalabbis ha darabszamra nem is, de tulekedes nem volt. En mondjuk kituzot nem sikerult senkin eszrevegyek (igaz, en se a polomra hanem az ovemre raktam). Bog-Bocha parosra rakoszontem de szegenyek nyilvan nem tudtak ki vagyok...
    Az eustock-nal orultem me'g a 20e-es always on okosoranak. Persze hulye voltam, par napja rendeltem be egy bentragadt pebble2-t me'g csak nem is olcsobban (most is az van, csak utolerte a gombkitoros hiba). Idovel lehet, hogy arra fogok valtani, bar a pebble me'g mindig jobban tetszik csak ugye vege, de most mar legalabb latni alternativat.

    [ Szerkesztve ]

  • axioma

    veterán

    válasz Bog #74 üzenetére

    Felreertes van, nekem tetszett, csak nem latszott sikeresnek. A kartyas eloadas is jo volt, de az szerintem csak nekem extra mert matek :), azert nem emeltem ki. Kar hogy a vegere pont sorrakerultunk a leaf-en, igy nem tudtam ottmaradni. (A tobbit sajna me'g reszben se neztem, a leaf-hez leultunk de 10 perc kesessel se indult, elmentem korbenezni aztan kimaradt hogy visszamenjek.)
    Ami korabbi evekbol tetszett, bar nem tudom hogy anyagilag bevalt-e, amikor kint volt egy nagyobb mobilos bolt es lehetett kozvetlen is vasarolni. Sot, egyes telok csak naluk voltak megnezhetoek, olyan evre is emlekszem.

Új hozzászólás Aktív témák