Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Bici #5 üzenetére

    Ez már nem teljesen igaz, pl. a 18. kerület pestszentimrei részén, a 17. kerületben Rákoshegyen már vannak, s ezek kertvárosi területek. Meg bizonyára van még számos ilyen, csak ezekről biztosan tudom. Ugyanolyan könnyű lett volna más szolgáltatóknak is olcsóbban adni, ahol tudják, hogy egy kupacban sok potenciális előfizető van. Nem, sz*rtak az ügyfelekre. ADSL-ről váltottam a Digire, aztán mikor a T-Online rájött, hogy folyamatosan veszítik el az ügyfeleket, mi történt? Házaló ügynököt küldtek végig a lépcsőházban, mindenhova becsöngetett, hogy ugyan álljunk már vissza rájuk. Értelmes okot persze nem tudtak mondani, valami technológiai fejlettebbséget magyarázott, de árban se volt olcsóbb, meg egyébként sem voltam elégedett velük. Amikor neked van bajod, el nem tudsz érni senkit, amikor nekik, egyből megjelennek. Diginél bármi gondom volt, fel tudtam őket hívni, 1-2 napon belül megoldották a problémát. Amikor meg nem, akkor addig hívogattam őket, míg el nem hitték, hogy valami gáz van (ekkor derült ki, hogy az egyik kedves lakó rákapcsolt valami vackot a hálózatra és lopta a netet, ami kütyü folyamatosan kiakasztotta a rendszert).

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák