Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz blade zte #8 üzenetére

    Az hogy magyar vagy külföldi oldal volt e azt nem tudom, azt sem hogy milyen oldal volt, mindenesetre elég kellemetlen tud lenni, ha belefut az ember egy ilyenbe.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz blade zte #8 üzenetére

    Szevasz!

    Egy magara valamit is ado virus lecsippent egy kis memoriareszt, amit az oprendszer szamara lathatatlanna tesz, es abban fog futni. - rezident evil, akarom mondani virus
    Ha jol van megirva elsokent toltodik be az oprendszerrel, ha megjobban, akkor rendszerszolgaltatasnak adja ki magat. Namost erre antivirt installalni kb annyit er mint halottnak a csok. :D
    Amivel anno egy rakat gepet megmentettem az a Bitdefender Live CD-je. Ez egy hordozhato Linux imageba integralt antivir.
    Nem uzleti celu felhasznalasra ingyenes ha jol tudom, aki akarja, nezzen utana.
    HowTo
    Sajna a mostaninak valami bugja van nalam ablakkezelovel, de a viruskergetes igy is megy.

    BTW - amitol meg most is visitva kelek az a conficker. Ha megvolt a kello Win update vagy egy Tacsko gazdasagos antivir mar ki volt herelve. Megis naponta ujabbb es ujabb helyen jelent meg.
    Kolirendszergazda koromban a NODom beriasztott h errol meg errol az IP-rol megtamadtak. Win Name lookuppal kideritettem ki volt az a felkegyelmu majd fel oran at kuzdottem h tavolitsa el azt a rohadt virust. Semmi eredmeny.
    Na ekkor beragtam es valtoztattam a policy-n - > internet lecsap, majdha megoldod szoljal.
    Mivel a szobatarsak meg akartak olni felo ora alatt ki volt pucolva a lapos. Ennyike.

    [ Szerkesztve ]

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • Béééla

    őstag

    válasz blade zte #8 üzenetére

    Nálunk csak öcsémnek a Steam fiókjába akartak Kínából belépni.

    Az autorun vírus nagyon egyszerű, miért él még: például éccsanyámék munkahelyén (általános iskola) kb. annyi figyelmet fordítanak az informatikára mint a libatenyésztésre. Nem is engedem, hogy azt a mocskos pendriveot az én gépembe dugja. Doksikat meg kell hurcibálni. Na azért tanítottam meg a Google Drive rejtelmeire, böngészőben hadd szerkesszen doksit, azt meg fertőzze nyugodtan :DDD

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák