Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo9201

    senior tag

    Szerintem ez a Sokol rádió egy nagyon jó ötlet és egész jól működik, egyből egy csomó olyan számot adott be amit szeretek. :K

    Viszont a nagy problémám az, hogy nem csak a neve Sokol rádió, hanem a hangja is :Y :(

    Sajnos egyre többször tapasztalom, hogy a mai fiataloknak (a kortársaimat beleértve) nagyon rossz a zenei minőségigényük és a rosszabbnál rosszabb (64kbit-es) mp3 zenéket hallgatják. :(
    Pedig a zenék nagyon nagy százaléka megszerezhető sokkal jobb minőségben is.

    Amikor bulit csinálunk általában én szoktam vinni a hangcuccot, mert tudják rólam, hogy ezen a téren igényes vagyok. Ezzel nem is szokott gond lenni csak azzal, hogy amit hoznak zene nagyrésze mindig youtube-ról összeszedett sz*** (pedig nem olyan ismeretlen számok ezek, amelyeket pár perc guglizás után bárki ne tudna megszerezni akár 320kbit/s es minőségben is)

    Véleményem szerint ehhez a nagyfokú igénytelenséghez nagyban hozzájárul a youtube és az ehhez hasonló videó és zenemegosztók többsége.
    Kisebb koromban még bőven a kazetta korszak hódított, és vidáman hallgattam őket (még egy agyonhasznált, régi kazetta is sokkal élvezhetőbben tud szólni, mint ezek az agyontömörített rettenetek)

    A youtube védelmében legyen szólva, hogy újabban egész hallgatható videók is vannak már fent.

    Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

Új hozzászólás Aktív témák