Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz biker #36 üzenetére

    azért nem szabad összehasonlítani egy home-made PC-t, amit én pakolok össze magamnak, én keresek
    alaplapot, mem, hdd, cpu,
    és teszek fel rá egy olyan OS-t, aminek meg kell bírkóznia vagy 100 féle vid.car-al, meg 50 féle mem-mel, meg vagy 20-30 féle sound card.al, és redmondban írják, míg a HW from: taiwan, singapure

    ...szóval ezt nem szabad összehasonlítani egy olyan géppel, aminek a
    gyártója írja az OS-t (!!!!) (meg az üsszes drivert is akkor már talán)(?)
    alaplap, adott CPU, adott ,mem, adott, van vagy 3-4 féle vid.car
    raid választási lehetőség: Yes/N

    Mac PRO

    na hogy én ezt meg miért írtam le ... O.o

    szóval persze, az OS/X szerintem is 1000X user friendy-bb, mint bármely PC-s OS, de ez csak az élet azon területe, hogy "leülök a gép elé"

    restart:
    PC-n nekem is kb napi 1x-2x kellett napi szinten restartolnom ..

    MAC-en meg? le vagyok döbbenve ami az uj melóhelyemen folyik:
    a gépek csak alszanak. (:
    én is csak megnyomom a cinema display gombját, amitől az nem kikapcsol, hanem a gép lemegy sleep-be, majd reggel úgyanúgy feláll. 8 finder ablakommal együtt, meg a többi prog, ami futott még... levelező, ID CS3, ID CS2, PS CS3, ILLU CS3 :-Đ ami kell nekem a munkámhoz

    és nem lassul be, nem érezni, hogy tele van a MEM midnenféle dologgal, ami lassítja.
    kb havonta 1x van restart. O.o (jó, én még csak 3 hete vagyok ott :-Đ, - de restartot nem láttam) pedig ezek _csak_ G4-ek. És iszonyat keményen vannak használva.

    az OS-t, mint hogy OS csak olyan szinten érzem, ha log-in olni kell valamelyik gépen.
    más világ tényleg, tény.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák