Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    Én attól hánytam be, hogy mire végre összekuporgattam elég zsozsót, hogy méretben és minőségben feljebb lépjek a meglevő plazmáról, addigra a 3D-re hivatkozva úgy felb.szták a tévék árát, hogy annyiért juszt se!
    Már akkor eldöntöttem, hogy én bizony már kivárom, hogy rájuk rohadjon a sok 3D-s szotyvadék, és most már könnyen lehet, hogy kivárom az OLED-et vagy más, jó alternatívát, mert lett- vagy litván lcd "tv"-t (tv tuneres pacahúzó, zsizsegő, nevetséges mozgókép-sorfelbontásos monitort) hótziher, hogy nem veszek, még drágábban.
    Láttam használtan JVC ILA projikat, akkor inkább vacakolok a vászonnal, de nem, nem és nem fogják letolni a torkomon. És örülök, hogy már a gyerek is felismerte, hogy az animációsból is a 2D-sre megy be a moziban.

    Legalább minden évben lenne egy-egy felső-középkategóriás tv 3D és smart (dumb) f.szságok nélkül, 3D-s tv smartos ár mínusz 20%-ért.
    Tudom, kussoljak be, fogyasztói szarsadalom, meg minden.

    Egy film volt eddig, aminél ütött a 3D (más se), a Hupik...izé...Avatar, az az, na, ott, bár arról is kifolyt szemmel jöttem ki, de az legalább látványra hú volt.

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák