Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz b. #18 üzenetére

    Már hogy ne érteném, a Nintendo exkluzívoknak ez az ára. Ha az ember játszani akar velük. Én azt nem értettem, hogy egy két éves játék, hogy hogy nem akciós mostanra. Arra írtam, hogy nem tudtam ezt az egészet hova tenni. Mert azért az minden más platformra jellemző, hogy az évek alatt csökkennek a játékok árai. Hát itt nem. Ezt Xbox, PC, és PS után alig hittem el. :) Teljesen laikusként vágtam bele ebbe a vásárlásba. És ez nagyon meglepett.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz b. #18 üzenetére

    Ha a teljesítményüket nézzük, akkor vicces. Ha azt, hogy ez hordozható, hogy ott egy csomo exkluzív cím..stb. Akkor már érthető. És ha valaki a családdal osztott képernyőn akar játszani hosszú órákat, akkor is érthető. Mert például ez a funkció minden más konzolnál nagyon hanyagolva van.

    Én el tudom fogadni, hogy a Nintendózásnak ez az ára. És ezalatt értem az ex címeket leginkább. De nézzük már meg.. Xbox-on mindenféle pass-szal, Live-val, Access-szel, fillérekért lehet játszani. PS-en is ott az Access, a PS plus, és a rengeteg store akció... Azért ne legyünk vakok.. Én nem bántom a Nintendo-t, de na..

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák