Új hozzászólás Aktív témák

  • Plague666

    tag

    válasz leeka #87 üzenetére

    Az a baj engem nem igazán érdekelnek a mai nintendo exkluzívok. A pokémont teljesen dedónak tartom( elnézést ha valakit megbántok ezzel), a hajdani csodacímek mai utódai pedig szintén eléggé mobiljátékos, gyerekes grafikával rendelkeznek, a link's awakeningből pl szörnyű mi lett( megint csak szerintem, lehet egyedül vagyok) egy stardew valley külsejű ezerfunkciós pixeles látszat-retrót sokkal szívesebben tolnék zelda név alatt.
    Leginkább indie és retro játékok érdekelnének. Illetve jópofa a relatíve olcsó online szolgáltatáshoz járó nes-snes lista is, amiket jobb lenne fetrengve játszani, mint az 50 colos tévétől 80 centire ülve valamelyik retro minikonzolon. Csak itt jön képbe, hogy ezek is mennyire élvezhetőek lite méretben, hiszen szintén tévére készültek.
    Nyilván ezekhez az igényekhez nem biztos, hogy 79 ezer pénzt el kéne dobni lite-re de ez olyan out of the box megoldásnak tűnik arra az időre, amíg a családi tv foglalt. Csak hát nagyon ül az észrevétel, hogy kocajátékosnak milyen 5.5 colon, ami eredetileg nem arra lett kitalálva csak elfut rajta.

Új hozzászólás Aktív témák