Új hozzászólás Aktív témák

  • mcferenc

    csendes tag

    Sziasztok!

    Azokhoz fordulnék elsősorban akik korábban LG G6-ot is birtokoltak. Vacillálok a G6 és a V30 között, leginkább az ár, strapabíróság és időtállóság miatt. A G6-ot most kb 120ezerért meg tudnám szerezni két éves háztól-házig garanciával (Turbado), míg a V30 most elég jó áron van az amazon.de-n, kb 165ezerért, ingyenes szállítással, és H930 EU modell. Ha jól értesültem az amazon.de-ről rendelve is tudom érvényesíteni az 1 éves LG garanciát valamely átvevő pontnál itthon (szegediként találtam is egyet). Kérdésem az lenne, hogy megéri ezt a plusz pénzt az LG V30 még úgy is, hogy csak 1 éves a gari rá. Élőben csak az LG G6-ot próbáltam ki, az LG UX és a kamera tetszik nagyon, de a formája a V30nak sokkal jobban bejön, mondhatni jobban rákívántam, nagyobb a birtoklási vágy mint a G6nál így látatlanban is. Továbbá nagyon bejön a floating bar, és a profibb AOD és a mérete se sokkal nagyobb a G6nál, ami nálam fontos mert elég kicsik a kezeim. Másik, ami miatt jobban kellene és talán hajlandó lennék többet is fizetni a V30ért, az a jobb és időtállóbb proci, a nagyobb belsőtárhely és a jobb akksi, mert hosszabb távra, kb 3 évre szeretnék telót venni és szerintem a V30 ebben jobb társam lenne. G6-tal párhuzamosan próbáltam egy HTC U11-et, ugye annak a V30hoz hasonló hardvere van és érezhetően pörgősebb volt a G6nál. Viszont a G6 masszívabbnak tűnik mint a V30, bár papíron mindkettő megkapta a katonai minősítést, ill. kicsit tartok a V30 OLED kijelző minőségétől és tartósságától, nem is beszélve a javításáról. Ennek összegéről valakinek van esetleg infója?
    Elnézést a hosszú írásért, de vacillálok nagyon és kíváncsi lennék a véleményetekre, tanácsaitokra. Ja és annyi, hogy BB Passportról váltanék, előtte meg BB Z10em volt, szóval igazából mindkét LG esetén drasztikus váltás lenne :D

    Köszi előre is a válaszotokat!

Új hozzászólás Aktív témák