Új hozzászólás Aktív témák

  • makkmarce

    őstag

    válasz a2d2 #50 üzenetére

    85nm egyben van lent, ez a nappali egy része, és jól mondta a Balika, még nincs kész, bár a szőnyegek és a kanapék sokat segítettek, még visszhangzik. Jön még az ablakok elé 3 rétegű blackout függöny, az sokat fog javítani mind a képen, mind a hangon, más akkusztikai kezelés nem lesz. A kép csak 2.8m széles, a fal 4.45m, közelebb tolhatom a hangfalakat, de akkor meg az zavaró, hogy nem jön annyira oldalról a hang.. Ha egyedűl én ülnék középen, akkor okés, de más kanapé elemekkel akár 5-en elférnek 1 sorban!
    Fene tudja, majd lehet játszok fele.
    Kicsit csalóka a méret, a nézőpont kb 3.8m-re van, a THX erre kb 112"-t ír, én 120 körülire raktam, így még pont nem kell tekergetni a fejem. Itt nem lesz más bútorzat, ebben a sarokban, esetleg jobb oldalon a falon valami dísz, nem szeretem a zsúfoltságot.
    A nappali szoba(kb 40nm) össze van nyitva a konyha/étkezővel, ami meg egy 3 méteres üvegfallal kinyílik a terasz fele, szóval nagyon sötét sose les, csak éjszaka.
    Este szerintem nem zavaró, hogy nem sötét a fal, ingyen philips ambilight :D , viszont így nincs mordor a nappali egyik felében.

    okoskodom, tehát vagyok

Új hozzászólás Aktív témák