Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rena224

    tag

    Sziasztok!erosen fontolora vettem egy G Pad vasarlasat,inkabb igy fogalmaznek,hogy nagyon kozel allok hozza! annyi lenne a kerdes,hogy hol erdemes beszerezni,es persze mennyiert lehetne hozzajutni? gyakorlatilag egy aranykozeput kellene,megbizhato bolt,de nem aranyarban,adott esetben online rendeles,vagy barmi szoba johet,ha kicsit lehet fatagni az arbol... termeszetesen johetnek a tapasztalatok,hogy ki hol vette,milyen a bolt,esetleges gariztatas??? tenyleg mjlyen garancia van a tabra,es mennyi idore(vagy ez boltfuggo)? illetve valami premium garancia(haztol hazig,vagy mint a samsungos helyszinen azonnal szerelunk szerviz)? koszi a segitsegeteket elore is,minden jot nektek!

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

  • rena224

    tag

    Sziasztok! kb egy hete vettem németben, Mediában egy G padet! meg vagyok vele elégedve, flottul megy rajta minden, gyönyörű, gyors, nem is igazán akad, nem kérdez,teszi a dolgát :) egy bajom van vele, mégpedig, hogy skype hívás esetén a másik elég rosszul hall, teszteltem lakáson belül hugommal, elküldtem egy szobával arrébb, leültem a géphez, és tényleg rosszul hallani, nagyon halk, de legalább tiszta... :DDD továbbá másik nagy problémám, szintén skype alatt a kamera és annak képe, vagyis pixelhalmaza, mert az nem kép, csak foltok... :(( alapesetben sem vagyok elájulva az előlapi kamera minőségétől, de ha fényképezni akarok vele kamera alkalmazásban, még nem is olyan rossz, de ahogy videóhívásra kerül a sor, szinte vállalhatatlan! Találkozott már vki hasonló hibával, vagy nektek milyen az előlapi kamerátok, mikrofonotok??? letesztelné nekem ezt vki? mert ha azt a visszajelzést kapom, hogy okés a minősége, akkor cseréltetem, vagy szervízeltetem gyorsan... Köszi előre is, minden jót nektek! :R

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

  • rena224

    tag

    válasz szoporiz #2570 üzenetére

    Nekem 8coloshoz való gerillám van már hónapok óta,a célnak tökéletesen megfelel,igazából csak utazáskor tömöm bele a tabot,amúgy meg egy színes tpu szilikontok+kijelzőfólia van rajta,ami mindentől óvja(bár nem mintha kéne,mert eléggé figyelek rá). Ami előnye a gerillának,h még szilikontokostól is belefér a tab,ami nálam nagyon praktikus dolog,ha nincs rajta tok,akkor kicsit lötyög benne oldalirányban(hosszban passzol pontosan),de ez sem zavaró mértékű,nem kell félni. :)

    Gyárilag is van rajta fólia,nekem még most is az van rajta(már kb 4-5hónapja),bár már picit karcos. Amúgy aprópénzért vettem tartalékba még hozzá egy 3as pack víztiszta fóliát,lassan kipróbálom azokat is,mert a gyári kezd lerongyolódni,bár ennyit sem vártam tőle szóval öröm-bodottá' :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

Új hozzászólás Aktív témák