Új hozzászólás Aktív témák

  • neo_xperia

    aktív tag

    válasz Stauffenberg #15923 üzenetére

    Hát én igazán nem számitok egy power usernek,az "ötpercenként nyúlok a telőért" sem jellemző rám, inkább átlagfelhasználónak mondanám magam. A G4 is elketyeg nálam másfél napig egy töltéssel,de nekem valahogy nem jött át a doze varázsa. Ami legbosszantóbb,hogy pont a készenlétben történő akkumerülésben nem érzek semmi változást. Pl. éjszakánként 7-8 óra alatt simán merül átlagban 5%-ot. De napközben is ha dolgozom és nem használom, amikor előveszem azt látom hogy az elmúlt 3 óra akkuhasználata 2-4 %. Pedig wi-fi,mobilnet, hely,szinkronizálás mindíg ki van kapcsolva ha nem használom.
    Amikor feltettem a v20a-t,előtte,utánna volt HR, jan.elsején frissitettem 20b-re, ezt már csak simán. De igazából semmi változás a 20a-hoz képest.
    Lehet megpróbálok még ennél is egy hard resetet, aztán ha nem változik semmi, akkor ígymarad :)
    Most néztem GSAM battery monitoron, mióta nálam van a G4, az átlag használatom 31 óra és 3:35 SOT.
    Fényerő /ami még igazán lényeges/ fix 55%.
    Persze lehet hogy lollihoz képest ez előrelépésnek számít, azt nem tudom mert kb. 2 napig volt a telómon....

Új hozzászólás Aktív témák