Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz azbest #12 üzenetére

    "Viszont az a könyv és film áll szerintem leginkább párhuzamban azzal, amit bizonyos értelemben már tapasztalni."
    Azért ezzel el lehetne vitatkozgatni, mert tényleg rengeteg ilyen tematikájú könyv van. (Állítólag a Snow crash a "forrás", legalábbis a nevet onnan nyúlták. És amennyire emlékszem, az abban ábrázolt világ hangulatában is közelebb állna a FB-hoz. :U )

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

  • #92253184

    törölt tag

    válasz azbest #12 üzenetére

    Szerintem kicsit túl egyszerűsíted a problémát és a könyv üzenetét is, de vitathatatlan sok minden igaz abból amit írsz. Mondjuk a celeb előbb született, mint az közösségi média. Bár tény, hogy a net jelentősen felértékelte őket.
    ( A könyv egy olyan belsőséges hangulatot és egy olyan történetet hoz, amit nehéz lett volna átadni annak, aki a nyolcvanas-kilencvenes években nem ült számítógépes játékok előtt. Vagy szerepjáték asztalok mellett. Ezért egy faék egyszerű látvány film lett belőle. Csak a nyilvánvaló tartalomra koncentrálva. Persze ez csak a személyes véleményem. 😊)

    Számomra elég fájdalmas pont makettezőként az a tendencia, amit látok. Követem Angel GiraldeZ-t. Ő egy kiváló figura festő, ebből él. Sok reklám van a csatornáján, viszont a tartalom is magas színvonalú. Nyolcvanhatezer feliratkozó és nem igazán él meg könnyen. Random ázsiai leányzó, tüdőben erős, nagyjából össze tud rakni egy modellt. Többszázezer feliratkozó. Nekem ez kicsit fáj…

Új hozzászólás Aktív témák