Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz vince #36 üzenetére

    venni kell egy karcher wd porszívót, amin van csatlakozó aljzat külső eszköznek, ha működtetni akarod az eszközt, először a porszívó kapcsol be, utána engedi az eszközt, és amikor leállítod az eszközt, a porszívó még 4-5 másodpercig dolgozik
    nekem wd3 premium volt, 27e körül vettem, azon még nem volt, akkor nem tudtam h van ilyen is ( : pár ezerrel drágábban van külső egység aljzatos verzióban is
    ha kell az összes murvát felszívja a parkolóból, vicc nélkül :) bitang erős és strapa, ha van autó ott meg biztos nagyon áldásos, de falevelet felszedni, meg kb bármit is jó, kohósalak, vizes beton, malter, törmelék, nálam 1-2 tonnát felszippantott legalább

    szerk:
    glett csiszolás közben párszor belefutottam, h elfelejtettem bekapcsolni a porszívót, azt vettem észre h nem látok semmit ..élmény volt:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz vince #39 üzenetére

    iparinak hívtam, de nem az, viszont kisipari megnevezés mindenképp helytálló, tudta amit a 150e-s makita, annyi a különbség, h azokban sokkal nagyobb a filter, ezekben meg pici, úgy érdemes használni, h hepa filter+porzsák, akkor a filterbe nem sok minden jut, és elég sokáig lehet használni, 2-3 mosást bír ki a filtter károsodás nélkül, utána már nem az igazi, egy makitát meg kb egész nap használhatsz kis túlzással horonyvágásnál is
    talán még egy einhellt használtam legutóbb, az valami 250-300e-s kategória, annyival megfejelete még a makitát, h időnként "beledurrantot" a belsejében valamit valamibe, h kirázza a filterből az esetleges eltömődéseket, ezek max azoknak érik meg akik dolgoznak vele folymatosan, kisebb felújításhoz bőven jó a wd - nálam konkrétan újjáépítéshez asszisztált gond nélkül -, bele kell kalkulálni a porzsákok meg filter árát, előbbi 5db talán 3,5e, a filter darabja 3,5-4e ft, modell függő is

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • UnA

    Korrektor

    válasz vince #39 üzenetére

    "... kellene valami ipari jellegű porszívó itthonra, ami elbír építési hulladékkal (apró kavics, finom por, ilyesmik) is"

    Erre nekem van egy ipari ősöreg Samsung porszívóm, amit már nem sajnáltam erre, és tökéletesen működik a garázsban :)

Új hozzászólás Aktív témák