Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zH. #8 üzenetére

    Engem az zavar a fákkbukba, hogy mindent átitat illetve a mail fiókon is belerokkanna.Tudod ha szikrát adok egy gázmezőnek akkor azt már senki nem álltja meg. Én magát a reget akarom elkerülni, bár tudom (mivel látom), hogy aljas szemét módon úgy mennek a dolog, hogy csak a fákkbukon keresztül lehet elérni bizonyos infokat, szolgáltatásokat, lehetőségeket. Egyszer eljön az idő amikor a cél érdekében regelnem kell. Vúúúúúúúúúú. Biztosan osztom majd a népet, eddig se szerették nagyon ha kinyitottam a számat! ;] Vagy talán nem érdekel majd? Meglátjuk.

    joamilestoné! Fb függő tinitől tudom! :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz zH. #10 üzenetére

    De igen, de akkor az értelmesebb bejegyzéseit se látom az illetőknek.
    Mert ugye ez ilyen vegyes volt. Havonta volt 1-2 érdekesség, másik 100 hülyeség mellett.

    És egyébként tényleg furcsa, hogy átlagban 25+-os ismerőseim voltak fenn. Páran külföldön dolgoznak, páran mérnökök, meg volt pár szoftverfejlesztő is, tehát nem az a rajos tinis csőcselék. Ennek ellenére tele volt hülyeségekkel a fal. Ami persze lehet, hogy csak nekem volt hülyeség másoknak nem : )

    Egyébként könnyen mondja mindenki, hogy csak az "olyan" embereket kell bejelölni, akárkit nem... Na de ha jön egy régi oszt. társ akivel 4 évig együtt jártunk suliba, akkor elég nagy bunkóság lenne tőlem, ha egyszerűen visszautasítanám.
    + azért volt 4-5 ismerős, akik azért ha postoltak, akkor tényleg csak érdekes, értelmes dolgokat tettek ki. Viszont ez meg olyan 3-4 heti egyszeri - tehát ritka - alkalom volt.

    Egyébként adatvédelem szempontjából tényleg jól skálázható. Viszont azt nem lehetett beállítani, hogy senki nem jelölhet be, csak az akit én bejelöltem már. Legalább ismerősök ismerősei mindenképp bejelölhettek.

Új hozzászólás Aktív témák