Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Puma K #147 üzenetére

    Na ezek engem is érdekelnének, főleg az utolsó kérdés, ha valaki tudja a választ, én is megköszönném. :K

    ===========

    (#148) Szijeng: vásárlás előtt én is tartottam kicsit a színétől, de élőben szerintem nagyon kellemes, kicsit valóban lilás, de még nem buzis módon. :D Itt a videóban valamennyire látszik, de nyilván egész más élőben látni.
    Amúgy én a Laptopszalonban néztem meg, mielőtt megvettem használtan (:P), de ott az a gáz, hogy szanaszéjjel vannak világítva a laptopok neonfénnyel, így ott megint egy kicsit más árnyalatú, mint "átlagos" fényviszonyok mellett.
    Egyébként nem tudom, mi számít "üzletemberesebbnek", milyen árnyalat fér még bele ebbe a kategóriába, de nyilván a valamivel komolyabb, inkább fekete vagy ezüst színek; valaki az egyik fórumban írta is, hogy üzleti célra lehet, hogy nem a legmegfelelőbb a belső, lilás színe miatt. A fedélrész pedig elég modern hatást kelt, meg úgy nagyon egyben van az egész, ha a belső szín inkább ezüst lenne, az még simán beleférne akár üzleti tárgyalások esetére is.
    Vásárlás előtt mindenképp nézd meg valamelyik boltban, ahol ki van állítva. De én mondjuk túl sok helyen nem találtam meg kiállítva azon a bolton kívül, amit írtam.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák