Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz arn #17 üzenetére

    Én örülök amúgy a fejlődésnek,persze jobb lenne ha több fajta proci is mehetne egy adott foglalatú lapban is.(nem vagyok a magam ellensége)De őszintén,kit érdekel?Olyan pici a fejlődés hogy 5-6 évig egy jobb procival simán elvan az ember.

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz arn #17 üzenetére

    Na ezt akartam írni a többieknek. Annyira megzavarja őket, hogy eleve gyorsan jönnek és a teljesítmény is sokkal nagyobb, hogy mindig inkább várnak...
    aztán vesznek valamit, és akkor onnantól egy darabig az van, hogy jó lenne az idei i5, de inkább megvárja a jövő évit, addig jó a régi i5.

    Azon gondolkodom, hogy nem is a teljesítmény az, ami állandóan kevés a ph-s fórumosoknak, hanem azért szeretnének cserélni, hogy az aktuális legújabb legyen a gépben (ez a vásárlás elsődleges szempontja), de mivel ezt sokan nem is tudnák megtenni,
    a legideálisabb az lenne, ha kijön egy 8700K, azt nagy nehezen megveszik, és utána az marad az aktuális mezei felhasználóknak szánt csúcs, és 5 évig nem jön ki új széria. Egyébként ba.ná a csőrét a 9700K, a 10700K, a 11700K, a 12700K és az 5 év múlva várható 13700K, hogy azokat meg kéne várni vagy arra kéne inkább váltani, és, hogy neki csak 8700K van.
    :DDD

    A mezei egyszerű usernek úgy segít az ember választani, hogy mire kell neki, és ahhoz milyen teljesítmény kell, tehát igény-teljesítmény alapján, és az egyszerű user ba.ik rá, hogy 3 évvel rá kijött 3 generáció, ha az ő cucca hozza a kívánt teljesítményt és egyéb tulajdonságokat.

    Eddig a telefonoknál tapasztaltam ezt a jelenséget, de úgy látszik, hogy a CPU-knál is megvan. Ehhez hozzájön, amit máskor is leírtam már, hogy az alaplapot 10 évig szeretnék használni... :DDD

    Egyébként azt javasolnám, hogy vegye meg a z370-et és a legnagyobb i7-est, de akkor meg ott lenne, hogy a jön a 9700K meg a 10700K és a z370-be még csak bele sem megy. :DDD Tehát nem számít, hogy 1x i5 helyett i7-et venne,
    innen is gondolom, hogy nem a teljesítményhiány itt a lényeg.

    És ezzel létrejön egy paradox, mert igazából aki tudja, hogy milyen kellene neki, annál lesz a 2-vel nagyobb proci.

Új hozzászólás Aktív témák