Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz bambano #163 üzenetére

    Szövegértési gyakorlat következik.
    Idézet egy Loha nevű kedves fórumtársunk 141-es hsz-éből:
    "Nem hiszem, hogy a mi dolgunk lenne a kiadók helyett üzeltképes alternatívákat csinálni,"
    Remek szövegértési gyakorlat, de ebből honnan olvastad ki az államot? A "Mi" lenne az állam? Én biztosan nem vagyok...

    Tömörítve összefoglalva a saját hsz-eimet: én meg hiszem, hogy a te dolgod (is) lenne.
    Már hogy a francba lenne az én dolgom, amikor nekem egy fitying hasznom sincsen abból, ha a kiadóknak kitalálok egy jól működő üzleti modelt. Ha a pék nem tudja eladni a kenyerét, akkor az én dolgom kitalálni, hogy min változtasson? Egyébként részemről nyugottan éhenhalhatnak a kiadók a jelenlegi formájukban(nem mintha ettől tartani kellene), majd lesz helyettük vmi más.

    különböző témákban folyamatosan nyavajogni, hogy ez se jó, az se jó, amaz se jó, és lépjen már végre állambácsi, Szóval akkor honnan jött ez az egész állambácsis dolog?

    Optimális esetben mindenki kiválaszhatna egy problémás területet és csinálhatna azon valami jót. Optimális esetben minden ember "jó" lenne, és a gonoszság fogalmát nem is ismernénk :D :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák