Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robb202

    tag

    Én úgy tudtam, hogy ezt a hatóságok eddig is meg tudták csinálni mindenféle rootkitek meg egyéb nyalánkságok nélkül is.

    Szerintem csinálják is. Simán rá tudnak állni a telefonra és belehallgatni éppen mit csinálsz illetve ha be van kapcsolva akkor be is tudják azt mérni.

    Sőt valahol láttam valami demózást is arról, hogyha pl. a megfigyelt személy egyhelyben áll és beszélget egy másik személlyel közben pedig mellettük több ember is elsétál (pl egy téren) akkor a mellettük elhaladó emberek telefonjának a mikrofonja aktiválódik és így bele tudnak hallgatni a beszélgetésbe. Bár kérdés ha zsebben van mennyire hatásos.

    Illetve nem véletlen az sem, hogy egy fontos üzleti tárgyaláson a telefonokból még az akkumulátort is kiszedetik. Szóval biztosan nem új keletű a dolog. Csak nem reklámozzák :)
    Sokan meg csak nevetnek, hogy hát persze. De ez így van jól. Mert ameddig sokan ezt elképzelhetetlen sci-finek tartják addig ugyebár senki nem kéri számon senkin ezt, így a lehallgatások nyugodtan folyhatnak.

Új hozzászólás Aktív témák