Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Romvr #11 üzenetére

    Nyyilván lefedettségtől függ, azért a Telekom itt van már régóta, a Digi próbál belépni a piacra de ott akadályozzák ahol csak tudják. Igyekszik a Digi de türelemmel kell lenni mert állami ellenszélben nem egyszerű.

    Thanos was right.

  • cskamacska

    addikt

    válasz Romvr #11 üzenetére

    Nézd, ha továbbra is így áll a szénája itthon, akkor 1-2 év múlva az egész mobil részleg Telener érdekeltség lesz, és élvezheted a hipergyors 5G internetet 15000 forint méltányos havidíjért. Miközben az otthoni hálózat mondjuk Mutti Telekom ölébe pottyan, és akciós 10000 forintra rezsicsökkentik a számlád, feledtetve a szőröstalpú karvalytőke fémjelezte időszakot. :R :D

    Igen, amúgy a letöltés gyalázat, 3,6Mbit volt a leggyorsabb amit mérni tudtam erős Digi lefedettséggel Pesten. Ugyanakkor a lefedettség nem vészes Pesten kívül sem, VoWiFi/VoLTE féle trükkök azonnal bekapcsolódtak és működnek, 2Mbit legtöbb helyen megvolt eddig ahol megfordultam.

    Illetve maga az hogy a nagyok nem kínálnak jól összerakott mini csomagot. Nekem szinte csak statikus netezni kellene, némi csatolmány letöltéssel, erre nincs náluk mondjuk 5-10Mbit korlátos, de korlátlan adatú opció. Sőt, Trékom 3 hónapja a legkisebb választható net csomagjának árát is megduplázta, NAGYON szeretnék ha mindenki a drágább korlátlan csomagban lenne, ha kihasználják, ha nem. :W

    Percdíjak a másik nyomor, évek alatt az inkább felment mint le. Kis csomagot nem érdemes választani, mert ha véletlen használod is, akkor sokkal több lesz a számla mint a havidíj. :U Nyilván itt is nyomnak a korlátlan felé, de akkor már megette a fene, havi 15000-ért lehet hogy minden korlátlan, és minden benne van amit tudnak nyújtani, de az mégis havi 15000! :Y
    Diginél a Plusz csomagban 10 óra(!) duma 2000 forint lenne az 1000 forint havidíjon felül, és van 15GB net amit le lehet csurgatni a 2-3 megabites sebességükön. Ez nekem most simán elég, ha Telekom nyújtaná, ahelyett hogy páros lábbal rugdal a tízezres csomagjai felé, akkor oda mennék. :))

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • ricsi99

    addikt

    válasz Romvr #11 üzenetére

    Ez a lefedetség átka... ha nincs térerő ez van :D

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák