Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz #72042496 #29 üzenetére

    ISO angollal vagy más nem-magyar ISO-val se vagy nagyon előrébb, mert romer-g-re tuti nem kapsz keycap-et. még cherry-re is csak horror áron van ha világítóshoz szeretnél. persze csak ha a kiosztás mellett a magyar felirat is kritérium. de ha meg nem szempont az ISO akkor bármilyen csájna mecha jó, csak ugye ők nagyon erőltetik a kék switchet.

    nyunyu: jah, 30k a strike battle, bár szerintem még az is túlzás, tekintve hogy mondjuk a tesco tesoro olcsóbban megcsinálja ugyanúgy cherry mx-el a teljes kiosztású durandalt. igaz, az nem blacklit, de annak nem nagy az extra anyagköltsége (már ha nem RGB, bár valszeg annak se, csak a nyák picit bonyolultabb).

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • nyunyu

    félisten

    válasz #72042496 #84 üzenetére

    Na ja, eggyel kisebb, nem megsárgult házba átépítve tuti jobban fog kinézni.
    Már csak foglalkoznom kéne vele. :DDD

    Nyilván egy mai modern, vékony kávás billzet még jobb lenne fehérben.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    válasz #72042496 #86 üzenetére

    Fehér billzet éjszaka is olvasható, nem kell hozzá háttérvilágítás.

    Projektem eléggé akadozik, mert egyrészt nem találtam megfelelő kupakgyártót, aki képes lenne a meglévő billzeteimhez egyedi kupakokat gyártani (MXB2 ANSI kiosztású, meg extra a Caps Lockja, MX 1000 viszont régi szabványú, Winkeyless alsó sorral bír, de legalább ISO, ja meg ennek másképp egyedi a Caps Lockja :DDD)
    Másrészt meg a projektbe beleborítható $$$ mennyiség is erősen limitált volt az utóbbi fél-egy évben, mostanában inkább csak ötletelésre futotta. :(

    Mondjuk az MX 1000 -> 3000 ház+USB+kapcsoló moddingot már meg tudtam volna építeni, mivel az alkatrészek zöme megvan hozzá.
    Egyedül a magyar kupak hiányzik a teljes öröm és boldogsághoz, de mivel ez még mindig kérdéses, addig nem akartam pár hétvégét elbaltázni a bizonytalan végkimenetelű projektre, aminek az eredménye egy félkész billzet lenne a polcon.

    Anyámnak gyártandó másik fehér billzethez viszont kéne egy rakat extra alkatrész (pl. új MX 3000 házba szabott backplate, Arduino+külső ICknek PCB), meg ugye ahhoz sincs kupak.

    Remélem jövő hónaptól az új munkahely megoldja a $$$ jellegű problémáimat, aztán idén végre befejeződhet a projekt.
    (Ja, oda is kéne egy fehér magyar billzet, az már három kupakszett, darabja jelen állás szerint ~80$ :W
    Feltéve ha a hülye kínaiak nem ragaszkodnának ehhez a dizájnhoz, hanem rendesen megrajzolnák amilyenre kértem.)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák