Új hozzászólás Aktív témák

  • 0P1

    aktív tag

    válasz Tigerclaw #57 üzenetére

    "Van akinél nem opció az asztali gép. Pl. kollégisták, ingázók, külföldön/másik városban dolgozó emberek. Nekik sokszor még az is számít, hogy a gamer noti azér ne legyen túl nagy, túl nehéz. "

    Mivel megszólitottál, én is hozzászólok :) Ingázó vagyok, 1-2 hetente külföldre járok repülővel, a többi napokon is más város, jó időben bringával, december-február között vonattal, épp ezért nekem nekem nem opció a noti. Mert az bizony túl nagy és nehéz (kivéve, ha ultrabookról beszélünk, de az gamingre alkalmatlan).
    Csak asztali gép jöhet szóba (amennyiben a NUC nevezhető asztali gépnek) . No persze eddig a Skull Canyon volt a NUC-ok csúcsa, azt használok most is, de az csak kompromisszumokkal alkalmas gamingre (kivéve, ha vesz hozzá az ember egy GPU enclosure-t, ami elég drága, és napi hordozásra alkalmatlan, igy inkább egy ITX-es konfig szolgál otthoni gamingre) , de most jön a Hades Canyon, erősen kacsintgatok felé, azzal kiválthatom az otthoni ITX-es gaming riget is és a melós mobil WS-ként szolgáló Skull Canyont is, és lehet játszani munkában/hotelszobában is.

    "Nekik sokszor még az is számít, hogy a gamer noti azér ne legyen túl nagy, túl nehéz."

    Én még olyan gamer notit nem láttam, ami nem túl nagy és túl nehéz :) . Egy valamire használható gamer noti 4,5 kg-nál és 1800 EUR-nál kezdődik, egy hasonló játékélményt nyújtó Hades Canyon 1,5 kg és ha nincsenek nagyon elszállt igényeid RAM és SSD téren, kihozod 1400 EUR-ból az egész konfigot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák