Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz attila9988 #610 üzenetére

    Ki mondta azt, hogy nem fogom fel, hogy nem az a bajotok, hogy van IE is?

    Nem erről van szó. Azt nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni mások véleményét.

    Itt arról van szó, hogy egy olyan operációs rendszert szeretnének amiben nincs böngésző, és ezt itt sokan támogatják is. Tehát az egyik csoport azt mondja, hogy ne legyen böngésző az operációs rendszerbe, mert ez monopólium, meg visszaélés, és egyebek, értem ezt az elgondolást, nem ezzel van a gond. Felfogom miről beszélsz, beszéltek.

    Csupán nem értek vele egyet.

    Szerintem igenis joga van olyan terméket gyártani amilyet ő szeretne. Hogy ez nem minden felhasználónak jó, azt aláírom de egy cégnek a részvényesek, tulajdonosok érdekeit kell elsődlegesen szem előtt tartani.

    Ha az ms egy olyan komplex rendszert szeretne gyártani, mint a windows vista példáúl, akkor miért ne lehetne joga hozzá? Lehet, hogy nem szép dolog ez tőlle, de akkor sincs joga másnak megtiltani, hogy a termékébe mi legyen, míg az nem ütközik jogszabályba. Ez tulajdonképpen haszonszerzés reményében elkövetett spekulációként is felfogható lenne az ms kárára, amin más szoftver író cégek nyerészkednének.

    Itt két vélemény áll szemben: Nincs joguk visszaélni, és böngészőt integrálni <--> Van joguk olyan programot bele rakni amilyet akarnak a sajátjaik közül

    Én elfogadom, hogy egyesek szerint csúnya dolog amit az ms csinál, Ti pedig fogadjátok el, hogy szerintem meg üzlet, és joga van hozzá. Azt, hogy kinek van igaza úgysem lehet eldönteni.

Új hozzászólás Aktív témák