Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz tDr1v3r #12 üzenetére

    Egy apró észrevétel XP kapcsán. Csak akkor halott ha netre kötöd, egyébként offline köszöni szépen remekül elvan. Unokaöcsémnek szereztem valami kuka gépet, Athlon 1 magos proci, 1 giga ram, 80 gigás HDD meg valami 256 megás videókártya.

    Legutolsó patchel integrált XP fut rajta évek óta stabilan, igaz netet sem látott soha.
    Próbáljátok ki egy XP-vel, konkrétan ha beledugsz egy UTP kábelt amin van net akkor meghal, egyébként hibátlan még papír HW-n is.

    Vista... Használtam talán 2-3 hónapig és kb abban az időszakban jött hogy átváltottam ubuntura, amit tartottam is egyetlen OS-ként a gépemen amíg megjött a 7, amivel viszont nagyon elégedett voltam.
    Hallottam hírét hogy így a végére egészen kikalapálták és SP2-vel már egészen jó rendszer lett, de személy szerint én ebben az állapotában már nem használtam.
    Béke poraira, egyelőre XP-ből is több van mint belőle. Elvitte a negatív marketing meg hogy relatíve erős gép kellett alá (2 magos proci meg legalább 2 giga ram ami akkoriban azért nem volt standard).

Új hozzászólás Aktív témák