Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Mar vartam a tesztet, bar en jo esellyel a karacsony utani hasznalt piacon fogok szemezgetni :) , de akkor is erdemes atnezni ujra a kinalatot, foleg hogy mar tobb telo a megjelenes ota beesett aran van. A lista egy jo altalanos limit, hogy mennyiert mi van ujonnan.
    [Amire en cserelnek azt meg me'g nem alkottak meg sajna. Azon a mondaton meg is lepodtem, hogy az arkategoriaban mar _kotelezo_ az amoled... nekem - prizmas szemuveg - amugy is bantjak az elenk szinek a szemem, most akkor nem is lesz mar ertelmes alternativa IPS-sel?]
    iphone: ceges van, szerencse hogy ritkan kell hasznalni, mert hulyet kapok attol hogy egy alternativ billt se lehet beallitani ugy, hogy mindenhol ervenyes legyen...

  • axioma

    veterán

    válasz gippazoid #54 üzenetére

    Attol fugg, mennyire eros a prizmad. En 8-cal kezdtem, most lesz 10-es ami max... utana csak a matrica van (de nekem pont 10).
    A tul eros szineknel en ott is melyseget latok, ahol nincs. Tehat igen, a tul eros szinek zavarnak. Igaz, valamennyit idovel kikompenzalt az agyam (merthogy eleinte a syntax highlight java kodot is "domborzatban" lattam, ma foleg a piros alapon fekete - a cegunk uj powerpoint stilusa, orultem neki - ami nagyon zavaro extra melysegerzetet okoz, nem mondom hogy szedultet de diszkomfort-erzes).
    Megjegyzem, mar korabban - prizma elott - is kerultem az elenk szineket es eros megvilagitast, mindenki nyafog ha mutatok valamit a mobilomon hogy nem latja, adjak fenyt: a mostani Huawei P10 az egyik legjobban letekerheto kijelzo - egyik dontesi tenyezo volt az akkori sony compact-tal szemben -, megis egy csomoszor minimumon hasznalom, most az eloirt fenyes irodai megvilagitasban van kozepen a csuszka.
    Ha csak ilyen 2-4 erossegu prizmad lesz, akkor ezt nem biztos hogy egyaltalan eszreveszed a szemuveg megszokasa utan, de mindenesetre nem artana mar az uj szemuveggel megnezni valahol a kiszemelt keszuleket.
    Tipp: windows alatt ctrl-win-c atkapcsolja a kijelzest fekete-feherre, ha megszokas kozben nehezsegeid lennenek a melyseggel.

Új hozzászólás Aktív témák