Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gamerkiller

    senior tag

    válasz doc #33 üzenetére

    Na jó.. Ha ez igaz, lehet meg gondolnám azt az indulást...:D

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

  • keIdor

    titán

    válasz doc #33 üzenetére

    Neked magyarként kellene a vízum... nem fognak csak úgy átengedni.
    Google maps-al néztem, 512km kocsival az Ontario tó északi részén kell haladni végig.
    Montréal->Toronto->Hamilton->Buffalo (USA) irány.
    New York-ra 600km-t ír.:)

    zoo8800: Ja lenne, de nem lesz. Budapest-et én szeretem is meg utálom is.
    Miért szeretem? Vannak ott is szép részek, Buda, Gellért hegy, V. kerület néhány része, de itt vége is.
    Miért utálom? Forgalom szörnyű, levegő szörnyű, a légkör szar, ezalatt azt értem, hogy ha felmegy az ember a metróra csak az unott, depis pofákat látja, az saját életkedve is elmegy. Senki nem szól semmihez, ha szólnak is hozzád az is max. cigó lesz, hogy add oda az összes értéked. Nagyon koszos, rengeteg ház ronda a graffitik miatt, és/vagy fel is kéne újítani. Az emberek parasztok, ahol eddig jártam Európában mindenhol kedvesebb embereket láttam, pedig nekik még idegen is voltam... szóval még inkább utálom is Pestet, nem szívesen laknék ott... bár Dunaújváros se jobb, szóval... itt még éjszakai élet sincs.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • zoo8800

    veterán

    válasz doc #33 üzenetére

    A Niagarát látni kell. KELL.
    Neten regisztráltasd magad (ESTA) és úgy már be fognak engedni.

    München, Salzburg, Toronto, mostanában itt jártam. Itt tényleg nincsenek graffitik az utcán, ez szuper, de a pofák itt is unottak, és a kutya se szólna hozzád.
    A forgalom mindenhol szar, Toronto tele van gyorsforgalmi utakkal, azok reggelente parkolóvá változnak. Ott szinte mindenki autóval jár. Na meg télen annyira sózzák az utakat, hogy a néhány éves autók is rohadnak. Mi egy 5 éves Caddilac-kel jártunk, az is rozsdás volt a kerékíveknél. De Golf4-esek, Focusok is virágoznak...
    Torontoban simán megfér egymás mellett a 2 emeletes téglaház és a 50 emeletes toronyház. A pesti városképvédelmi bizottság sírva fakadna, az tuti.
    Életem legreménytelenebb dugóját Salzburgban éltem át, pár száz métert mentem 1 óra alatt.
    Örülök, hogy pesti vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    rip and tear, until it is done

Új hozzászólás Aktív témák