Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz MBazsee #13 üzenetére

    Ez jó, majd én is nyomok valamit angolul németűl, mert próbáltak már lehúzni, és sikerült is nekik párszor
    Legútóbb teljesen átlag NEM kisebbség jött hozzám, elkezdtünk beszélgetni, majd kért 440ft-ot hogy meg tudja venni a jegyét az intercity-re mondván majd pesten visszaadja az árát mert már várni fogják el hittem neki, mert tényleg annyiba került az intercity pótjegy, így adtam neki, persze többet nem láttam... Én majdhogynem mindíg szoktam adni hajléktalanoknak, elfogadom azokat a kis reklámcetliket amit osztogatnak az aluljáróban, de ez volt az utolsó a büdös életben nem adok senkinek! Eddig segítettem, mondván én is kerülhetek szar helyzetbe, de be telt nálam mostmár végleg a pohár!

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz MBazsee #10 üzenetére

    Jó helyen ám! Pestre csak akkor mennék lakni ha iszonyú sokat fizetnek. Mondjuk a kedves szülővárosomba meg még akkor sem.

    @Demagóg : Aki tényleg gyűjt, annak általában van A4-es lapja is amin aláírod hogy te adományoztál. Amelyik nem ilyennel jön annak max 10-es, 20-as. Ha hőbörög, kiröhögöm.

    @bwoay : Nagy duma lett volna :) Filmbe való!

    @BloodRay : Pesten sokkal több szpus + csöves van azért... De mondjuk Pécsett is több van a soknál...! Amúgy ezek legalább nem akarnak kirabolni. Max. odajönnek kéregetni, de a "Jó napot uram"-ra egy jókedvű "Neked is!" és egy továbbhaladás a válasz... Általában ezen meglepődnek.

    @Yuschenko : Na igen, a bűnöző jogai :( Ha meg még C-s is akkor meg aztán mindenki őt védi, mert a gonosz fehértk mindig bántják őket, ugye.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák