Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz arabus #77 üzenetére

    Persze, hogy lehet. Te kezdted azzal, hogy egyre több játékokhoz KELL. Aztán keresztbe vered magad egy saját magad által betett képpel. Most ott tarunk, hogy akkor opcionális? Az messze nem egyenlő azzal, hogy aztán anélkül semmi nem fog menni. Meg mekkora királyság egy játékban, ha Intellel futtatod, mert AVX2-ben ketté hugyozza az Amd-t. Max grafikát akarsz, high-end gépet? Akkor csak a Zintel? Ugyanmár.... Érdekes módon elég sok nemzetközi oldalon körül nézek elég előkelő helyen vannak az Amd procik. Miért olyan nagy baj, hogy az Intel le van most maradva? Jobb volna a pofátlan árazásuk, ellenfél hiányában? Mint valami kék csuhás hittérítő akarod megmagyarázni, hogy milyen okos dolog most Intel gépbe fektetni a pénzt. Next stage? Szar az Amd? Írd le bátran, úgy százszor.
    Ennyire nem követem az alsó szegmenst. Én még az A jelzésű apuknál le ragadtam :R Ezt a részét benéztem. Illetve meg sem néztem. Én kérek elnézést :B

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák