Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Rodi 4.80 #103 üzenetére

    jézus...

    "Ha mindenki betartaná a szabályokat, megbénulna a város (Bp)"

    tételesen mely kresz szabályok megszegése teszi jelenleg lehetővé hogy ne bénuljon meg a város?

    "Egyébként ha nem lenne kresz, kevesebb lenne a baleset, mert mindenki jobban figyelne"

    linkelheted is a bizonyítást. bocsáss meg, de ha nincs közúti rendelkezések egységes szabályozása néven ismert kresz, az azt jelenti hogy nincs záróvonal, nincs piros lámpánál megállás, nincs jobbkéz nincs stopptábla. mintha azt mondanád hogy kevesebb lenne a gyilkosság ha nem lenne btk... a kresz azért van hogy elmagyarázza mit kéne csinálni az úton. ha nem lenne akkor vicces világ lenne.

    "Csak a büntetések miatt lett kitalálva a szabálygyűjtemény "

    aha. mondjuk egész vicces hogy pl mi sírunk hogy milyen szigorúan veszik, pedig a környéken nincs még egy ország még románia se, ahol 65-el elsétálsz az 50-es táblánál mérő trafi mellett és nem fizeted a gatyád ki. így se tartja be senki a leg alapvetőbb szabályokat se, folyamatosan a fülén a telefonja, jobbkéz ismeretlen, macisajt szintén, elindulni nem tud, stoptábla felfestésen kigurul 20 métert aztán én sakkozzam el a kocsit mellette, és még sorolhatnám. mi lenne ha nem lenne szabálygyűjtemény és mindenki a "józan" paraszti eszével közlekedne?

    kösznem...

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Rodi 4.80 #105 üzenetére

    "Hogy 50 helyett 70-80-nal mész"

    a lámpák hangolása miatt esélyed nincs gyorsabban eljutni a legtöbb helyen max a következő sor végére csak mondom. vannak extrém esetek, cimbora bizonyította hogy a soroksári lámpái 120+ ra vannak belőve, este lehet annyit menni ott, az megint más kérdés hogy azon az úton az a kb felelőtlenség netovábbja, de hagyjuk.

    "hogy a zebránál csak a BTK miatt lassítasz, "

    btk meg zebra?:D whut?:D

    "hogy a BKV-t nem engeded ki a megállóból"

    mert majd megáll előtted? megbénul pest egy 50-el cammogó busztól mi?:D

    "hogy telefonálsz vezetés közben ezért indexelés nélkül kanyarodsz"

    sííírok komolyan :D proli köcsögnek nem telik bt fülesre ha már nem építették bele eleve, a kocsiban meg inkább ne telefonáljon. arra se tud figyelni amit csinálni kéne nem hogy beszéljen. az ilyen többet árt mint használ.

    "hogy behajtasz a célforgalmas helyre mert arra rövidebb"

    egy olyan helyet ismerek ahol rövidebb és ott se az idő szerint csak km-ben... de miért nem egyirányúval kezded úgy lehet még rövidebb. belvárosban próbálgasd, automata a behajtás figyelés, 30 ropi:D

    "hogy babakocsival nem lehet elférni a JÁRDÁN...."

    höh? az eredeti kérdés miért nem bénul meg a város, erre az az érv hogy turha módjára parkolsz és köcsög vagy? aha :C

    "Szerintem a "paraszti" szót kellett volna idézőjelbe tenni."

    ohh az általad említett, miatta nem áll meg pest közlekedése szuperhíró sofőrrel kapcsolatban a józan idézőjeles maradhat a paraszti meg dupla aláhúzás nagybetű, bold, és színes betűkkel. pont a vázolt proli, flusztrált, elnyomott, majd én az úton kiélem és megmutatom a köcsög bkv-nak meg gyalogosnak ki a király, minekazindex telefonálok nem látod paraszt takarodna el rollerezni, egyből élhetőbb lenne pest is.

    tisztelet ;]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Rodi 4.80 #108 üzenetére

    kár pedig egy kifejezetten szórakoztató ember vagy. :C
    ritkán olvasok egyszerre egy kommentben ennyi magasztos gondolatot mint nálad :R

    [ Szerkesztve ]

  • MageRG

    addikt

    válasz Rodi 4.80 #103 üzenetére

    "Ha mindenki betartaná a szabályokat, megbénulna a város (Bp)"
    Mondtam én, hogy át kéne nevezi a "bizalmi elvet" "önbizalmi elvre". :D

    "What is bravery, without a dash of recklessness!"

Új hozzászólás Aktív témák