Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    válasz Sanyix #78 üzenetére

    nem értek 1-et.. alapon többet tud mint az ie..a pluginokkal pedig ezerszer többet..
    érdemes megnézni az ie pluginokat nagy lófütyik meg fizetősek..ha jól tudom még az adblock is fizetős ie-n ami meg azért tényleg pofátlanság..

    és amit sokan használnak az többnyire jó is..:-)

    lehet hogy speciális helyzetben az ff nem stabil, bár nekem sosem volt ilyen problémám, és nem is nagyon olvastam róla hogy ilyen lenne, ellenben operával igencsak sokszor előfordult fagyás..
    (mondjuk most megnéztem a legújabbat állítólag ez lesz a legstabilabb, és nem tűnik rossznak de azért még megvárom mit lesz..)

    az a nagy precizitás meg szabványhoz ragaszkodás pedig szerintem éppenhogy hiba, főleg ha tömegböngésző akar lenni az opera..
    a weboldalak 80%-ának köze nincs a szabványokhoz, és ha júzer azt látja hogy opera nem tudja megjeleníteni a szupercsöcsök.com-ot az ff meg igen, akkor már jól le is fogja szarozni az operát és tulajdonképpen igaza is lesz..
    persze ha rétegböngésző akar maradni az opera akkor semmi gond, és mindenki igazodjon hozzá..

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés