Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz D4rkAv3ng3r #71 üzenetére

    Bocs javítom az előző hsz.-em elnéztem TC-vel a mappát a program neve nem Mocup Redux, az egy plug in. :DDD Szóval a neve: MozBackup Portable

  • Sanyix

    őstag

    válasz D4rkAv3ng3r #71 üzenetére

    Igen elidőzik 0/0-nál amikor a szerver lassan válaszol. De jobb ez mint az ff megoldása, ami bizony behomokórázik és befagy addig amíg nem kap választ (tapasztalat, mert a munkahelyemen ez van).

    Jelzi a kép letöltődését, max kikapcsoltad az állapotjelzőt a beállításoknál... szépen kbyte/mbyte-ban jelzi, és még %-al is.
    A beépített torrent kliens úgy működik mint az összes többi: engedélyezni kell a tűzfalon...

    "gyorsaságról meg annyit, hogy tényleg a Chrome meg a Safari megy fej-fej mellett utána jön a FF 3.5 majd utána az Opera 10beta2 utána meg IE8"

    álmodban. Az ff mindig is a középmezőnyben, az ie környékén tanyázott, mindig gyorsabb volt összességben az aktuális opera, most is.
    újabb megbízható tesztet nem találtam

    Az meg hogy érezhetően lassabb egy hülyeség. Képzelgés, mivel itt akkora különbségekről van szó amit a másodperc tört részében lehet mérni, ergo ember nem veszi észre. Ha igen akkor ott a hálózattal van baj.

    Nálam eddig minden honlapot rendesen megjelenített, amit nem (ami kiírta hogy nem megfelelő a böngészőm), beállítottam hogy ie-nek hazudja magát, és máris megjelent :)
    Mellesleg ha nem jelenít meg egy oldalt, az oldal hibája, ugyanis az opera jóval pontosabban követi a szabványokat, az acid3 teszten is 100%, amint a legújabb ff bukik.

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

  • attila9988

    őstag

    válasz D4rkAv3ng3r #71 üzenetére

    Firefox Mocup Redux. Ezzel az összes könyvjelző, plug in, history, jelszó kimenthető egy fájlba.

    Én meg az appdata -ból, vagy linux -on a saját könyvtáramból kimentem az opera adatait, amit akármikor visszamásolhatok, ráadásul csereszabatos a két rendszer között..:)

    alap dolgokat tud. Egér gesztikulációra (FireGestures), speed dial-ra (ami még sokkal okosabb is, mint az Operáé - Speed Dial név)) meg a Paste&Go-ra is van plug in.

    Alap dolgokat tud.... hm... ezek szerint az FF még azokat sem, mert plugin -t kell buherálni rá hogy tudja ezeket...:)

    és sokkal lassabb vagy máshogy írva érezhetően lassabb a legfrissebb Firefox 3.5.2-nél,

    Én nem tudom te mit próbálgattál, de nálam nem így van.

    FF eddig nálam minden honlapot megjelenített nem úgy, mint az Opera

    Mondj oldalt, ami ff -el megy, opera -val pedig nem lehet működésre bírni...

    Chrome tényleg jó de nekem túl fapados.

    Ez így van. A célközönségnek ilyenre van igénye.

    Nekem is az volt a gondom, hogy olyan instabilnak tűnt az a hülye töltősáv

    ??????????

    Meg egy böngésző mutassa már a letöltéseket MIND.

    Mutatja is mind...

    A beépített torrent kliens (elvileg bitorrent) nálam soha nem működött így letiltottam és maradt az utorrent.

    Hogy nem működött??? (én sem használom, de attól még működik..)

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés