Új hozzászólás Aktív témák

  • Alabástrom

    senior tag

    válasz Teréz Atya #40 üzenetére

    Nem értem, hogy jön ide a Bepop 2, nem sok köze van a GoPro szettjéhez. Légifelvételt készíteni is csak mazochistáknak ajánlanám, másra meg egyáltalán nem való. (Ha már maximális hordózhatóság és csapnivaló videó, akkor inkább a Dobby. Na, ha ezt a kompaktságot összehozzák jó minőségű, gimbalos kamerával, az már valami. De ez attól tartok, fizikailag lehetetlen...)

    A Typhoon-t jól ismerem, sokat repültem/filmeztem már vele. Nem egy kategória a GoPro val sem árban (pedig már nem új), sem tudásban, sem hordozhatóságban.

    A DJI Mavic lehet, hogy jó lesz, de nem sokat tudni róla.

    Én személy szeirint a Kolombusz tojására vagy micsodára is kíváncsi vagyok, jó a tojásból szétnyíló drón elgondolása. De arról sem sokat tudni egyelőre.

    A Phantomot ki ne ismerné, de az is más árkategória, persze ha a kifutott (vagy ne adj isten használt) darabokhoz hasonlítod egy most bejelentett cucc árát, az más. És azt sem teszed bele kézipoggyászba, de még nagy bőrőndbe is csak macerásan.

    Szóval szerintem mint hordozható, sokaoldalú videós cucc, pillanatnyilag egyáltalán nem rossz a Karma. Persze nagggggyon menő dolog lefikázni másokat, ha csak ez a cél, akkor bocs.

    Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

Új hozzászólás Aktív témák