Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Callisto #27 üzenetére

    Egy létező jelenségről van szó, ahol a "nem mindenkinek szar" nem elégséges válasz. Egy sokkal problémásabb terület pl. a légzsákos balhé. Ott is azt mondanád, hogy azért sokan nem haltak bele? Vagy a samsung note 7? Ott is csak egy pár telefon gyulladt ki...

    Mivel az LG-t sem nézem hülyének, így biztos vagyok benne, hogy éjjel-nappal azon dolgoznak, hogy orvosolják a problémát, csak az nem egy gomb megnyomása.

    És azt sem bánnám, ha előjön, akkor cserélik, de egy egymilliós tv-re is csak 2 év garancia van.
    Itt már kevés a hit és remény. Ez pénzügyi döntés, hogy beégésre nem adnak külön 5 évet, mint pl. kocsiknál az átrozsdásodás elleni garancia, csak, hogy konkrét példát hozzak.

    És, hogy lásd az én hozzáállásomat: vettem egy samsung 3D-s tv-t 7-8 éve, kb. 2 éve magamtól be sem kapcsoltam. Tehát szép-szép, de tv-t akkor veszek legközelebb, ha ez feladja a szolgálatot, mert az asszonypajti miatt csak kell. De nagyon érdekel a technológiai fejlődés, és láttam, hogy mennyivel szebb az oled. Csak a cikkben szereplő extrém felárat, amit korábban már kiszámoltam, már nem hiszem, hogy meg fogom fizetni. Mire kiforr a technológia, és hétköznapi, alap lesz a tv-kben is, addigra nyugdíjas leszek.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák