Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • And

    veterán

    válasz VladimirR #11 üzenetére

    (Én sem keverném az ékezet nélküli írást a durva helyesírási hibákkal. Megszoktam már, hogy jópáran így írnak, nem zavar. Ettől függetlenül én is világ életemben - azaz nagyjából hasonló ideje, mint amennyit Te említettél - angol kiosztású billentyűt használtam / használok, mert a sok fura billentyűkombinációval elérhető spec. karakter jobban zavar, mint a kiosztás. Még mindig viszonylag sokszor tévesztem elsőre az ékezetes betűket, vagy csak szimplán elfelejtem idejében átváltani a kiosztást, de ez sem izgat annyira. A z-y csere pedig nem lehet érv, hisz létezik z-y csere nélküli magyar kiosztás is.
    <Egy mazochista ;) >. )

    Bencom: ''a többit valószínűleg word-ből fogom bemásolni ellenőrzés után, szégyen, nem szégyen, nemcsak a kapkodás miatt írok el néha dolgokat...''
    Természetesen senki sem tökéletes, de egyáltalán nem szégyen, ha egy ilyen nagyobb lélegzetvételű logoutos írást először Word-del - vagy akármivel - végigellenőrzöl. A helyesírási hibákat a kapkodásra fogni csak addig érdemes, amíg nem halmozottan fordulnak elő. Szerintem el kell fogadnod, hogy egy ilyen írás sokak szemében jóval többet árul el a szerzőjéről, mint egy 'szimpla' fórumos hozzászólás.
    Mod: off/on.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák