Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    válasz jeges #3 üzenetére

    pont hogy nem. félreérted. írtam hogy attól még nem nyilvános.

    bicajos példánál maradva: ha nem láncolod le, attól ugyanúgy csak a tiéd, viszont megnő a kockázat, hogy bármikor elvihetik a surmók. - a srác meg elvitte egy körre a bicajt csak a tulaj lerúgta a bicikliről :)


    ui: szerintem az nem lenne olyan nagy baj, hogyha páran más wifijéről neteznek, persze bizonyos sávszélig. mert egy-két email, esetleg valamilyen messenger nem vágja haza a hálózatot, viszont sok emberen segíthet. szóval szerintem simán lehetne, hogy minden nagyobb nyilvános helyen létező wifi hálózatban fenn lenne tartva egy minimális sávszél amit mindenki használhat. tudom, ez csak az én utópisztikus álmom (úgyis csak ősszel lesz Eee PC-m:) ) de nem olyan nagy dolog, külföldön már nagyon sok helyen van ingyenes wifi, ha úgyis az EU-t akarjuk utolérni, ez ésszerű lenne szvsz :U

    [Szerkesztve]

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

  • REDeath

    őstag

    válasz pnorby #60 üzenetére

    ''Ugyanakkor, miért is szennyezheti az előfizető a közterületet mindenféle hullámokkal? Tudom, mert most még nem tudjuk kimutatni, hogy káros...''
    ez is érdekes megközelítés, bennem is felmerített néhány kérdést...
    mert ha akárki kinyomja a wifit az utcára, akkor ennyi erővel kiönthetne egy vödör szart is, az is annyira káros mint a wifi. ja és az is az övé, szóval nem vihetik el, nem nyúlhatnak hozzá...
    vagy ki is költözhetne akár az utcára valaki bútorostól.... :)

    mert ha ez valakit zavar, akkor engem meg az zavar hogy a gépem látja a wifi hálózatot amit nem használhatok legálisan...
    vagy csak simán több ezer wattos hangfalakkal hallgatnám a saját zenémet, azok is csak hullámok a levegőben.

    persze jogilag biztos meg van ez is határzva valahogy, de akkor is elgondolkodtató szvsz

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák