Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    Sziasztok, két napja cseréltem a 6S-t: [link] (Ezek a képek még a 6S kamerájával készültek)

    Nagyon jó meg szép és nagy előrelépés, de 1-2 kérdés:

    1. Szeretek rárakni zenei klippeket, amit a VLC-vel néztem eddig a 6S-en, de ezen a VLC nem használja ki teljesen a képernyőt, nemcsak kétoldalt, de alul-felül is van fekete sáv. Van erre megoldás a VLC-n belül, vagy tudtok alternatív lejátszót, ami jól kihasználja a képernyőt. Pl a Youtube rendesen kihasználja.

    2. Tudtok ajánlani olyan Lightning-Jack átalakítót, ami éppolyan jól szól mint a gyári (vagy akár jobban), nem olyan túl drága és egybe van, tehát nincs vezeték. Gyári apple-ben nincs ilyen jack alakító? Eléggé lifeg ez az Apple átalakító és nem jósolok neki nálam túl hosszú életet.

    3. Tokokat nem szeretem egyáltalán, de úgy érzem ehhez azért kéne. Ha tok akkor legyen annyira minimális amennyire csak lehet. Erről mi a véleményetek? : [link] A rugalmas polipropilén az olyan mint a szilikon? (Bocsi a szili kérdésért :D )

    4. A képernyőre mennyire érdemes védőüveget tetetni? Könnyen karcolódik, vagy ha vigyázol rá akkor megmarad szépen? A 6S-em pl nem nagyon karcolódott nálam.

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák