Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz R3wind #29 üzenetére

    Csak egy gondolat az ilyen "alkalmi játékosok" dologhoz (vagyis általánosan is lehetne írnom a reagálást): én is alkalmi játékos vagyok, de ha leülök a gép elé, és játszani akarok, akkor nem tolerálom se a lassúságot se a visszavett grafikai beállításokat. Viszont vannak ismerőseim is, akik meg rengeteget játszanak, és ők meg (főként a sebesség miatt) visszaveszik a látvány-beállításokat. Vagyis én inkább az 'alkalmi' jelzőt lecserélném egy 'alacsony grafikát tűrő' jelzőre; hiszen az alkalmiság nem azon mutatkozik meg, hogy FC-t futtatok 800*600-ban; hanem csak annyiban, hogy nem jut rá annyi időm (így csak alkalmanként jutok hozzá), de megy normális felbontásban, normális beállítások mellett.

    Ezt a cikkre felvetítve: aki szeretne 'normális' grafikai beállítások mellett és 'normális' felbontáson játszani a mai (vagy tegnapi) játékokkal, azoknak kell a különálló VGA kártya (és nem az alsó szintből, hanem a középtől); aki viszont bírja az alacsonyabb grafikai beállításokat (vagy csak sok évvel ezelőtti játékokkal játszana), annak meg bőven elég az integrált grafika is. De -ismét említem- köze nincs az alkalmiságnak az igényességhez. ;)

Új hozzászólás Aktív témák