Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #39 üzenetére

    A csíkszélesség csökkentése miatt tudtak annyit lépni a VGA-knál. ugyanilyen csíkszélesség csökkentés volt a Haswell (22nm) és Skylake között (14nm). Mire használták fel ezt?? merthogy nem a CPU részére az biztos. :C
    Nevetséges, külföldi fórumokon (anadtech, tom's hardware, reddit stb.) érdekes mód mindenkinek teljesen világos, hogy az Intel továbbra is csak ugatni tud erről meg preziket csinálni, valóságban a HD3000-4000-4600-530 között végig nüansznyi javulások voltak, miközben a CPU részen még annyi se. Ha az AMD idén jövőre kiad végre valami értelmes APU-t normális CPU szálakkal akkor lehet majd pislogni, hogy hol tart az a hulladék Intel IGP. És még csak AMD fan/Intel hater se vagyok, csupán a bullshitelés zavar (főleg ami PH-n Abu-tól megy, ha igaza lett volna 3-4 éve, akkor ma már nem használnának a gamerek dVGA-t (meg a FIFA-t se lehet átültetni PC-re dVGA-ra, hát ez a jóslat is majdnem bejött...)

    Kansas: Az igen. 1080-nak nem a 980 TI az elődje, hanem a 1080. 1060-nak nem a 970 az elődje hanem a 1060. Komolyan ne csináljuk már... Arról nem beszélve, hogy én két évnyi, illetve 2-vel korábbi generációt hasonlítottam össze, Haswell és Skylake között volt a Broadwell.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #42 üzenetére

    igen próbáltam. Nézd meg Notebookcheckneten, az aktuális év játékai változatlanul ugyanoylan szarul futnak az adott év Intel IGP-jeihez képest. Azt tudja 2015/6-ban az 530 amit 2011-ben a HD3000. Akkor le voltak szarozva a PH-n, most már meg azt mondják az 530-ra, hogy ,,egész jó".

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #44 üzenetére

    Nem azt mondtam hogy nincs fejlődés, hanem azt, hogy az évenkénti fejlődésük annyira kevés mint amennyit a piac amúgy is törvényszerűen fejlődik, így a játékok gépigénye is. Emiatt ugyanúgy használhatatlan szarok mint régen voltak. Amivel nincs probléma, csak ne adjuk már be ezt az ,,Intel IGP-k" már nem is rosszak dolgot, mert de, azok, Mobázáson meg CS-Go-n kívül semmire nem jók. Majd a 2017 közepén jövő Raven Ridge megmutatja, mi számít ,,okénak", és kifújja az Intel IGP-k nóziját.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák