Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz Cathfaern #43 üzenetére

    aham akkor tavaly a melóban egy legendával találkoztam, ahol 20 sec kellett hogy megjelenjen egy rohadt pdf egy xp-s 3 ghz-s ht-s p4-en, 3 giga rammal... automata frissítés mindenen volt.

    "Az, hogy 3mB vagy 70mB a feltepített program olyan mindegy szerintem, amikor már 120gB-os HDD-t sem kapsz boltban, és egy oprendszer 5gB+"

    hallottál már olyanról hogy "sok kicsi sokra megy?" Na meg mi a rákért kéne nekem vinyót beújítani, mert egyesek nem tudnak programozni? Miért kéne elvennem ilyen gagyi programok miatt tárhelyet a hasznosabb dolgoktól?
    oprendszer 5gb... igen bizonyos oprendszerek ami minden szart kéretlenül feltelepít. Ami nem az akár 500 megában is elfér, aztán telepítesz amit akarsz.

    "az indulási és futási sebesség pedig nem feltétlenül függ össze a telepített mérettel, remélem ez nyilvánvaló"

    És ki mondta hogy összefügg? Írtam hogy lassú szar ÉS még több helyet is foglal.

    #41: tud pdf-et megjeleníteni mind2? tud. Tud keresni a pdf-ben mind2? tud Ezekre való egy pdf olvasó.
    Viszont az egyik kisebb, gyorsabb, és nem kell telepíteni.

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák