Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz dabadab #127 üzenetére

    szerinted az evidens, hogy egy ilyen helyzetben egy ilyen magas rangú vezetőnek csak egy feladata van? vagy az elő sem fordulhat, hogy kiment, hogy megnézze, mi a helyzet, hogy ne döntsön alaptalanul, majd amikor látta, hogy gáz van, kérte a tájékoztatást azzal a kitétellel, hogy majd lepapírozzák, ha beért? hogy ne teljen feleslegesen az idő, azzal, hogy beér a törzsbe?

    "Eloszor jo lenne tisztan latni, hogy mi tortent, es csak utana eldonteni, hogy ezert kit hibaztatunk.": ja, ezzel párhuzamosan azt is csak utána kellene eldönteni, hogy kit mentesz fel. nem pedig előre, mint itt most.

    továbbra is előtérbe helyezném azt a részletet, hogy amiről én beszélek, az egy magánvélemény volt, amit igyekeztem jogszabályi háttérrel alátámasztani. te meg független hivatalos kivizsgálást meg jogerős bírósági ítéletet erőltetsz. a telenorral a jövőben történő dolgokat alapozza meg bírósági ítélet, az én véleményemhez meg ennyi, amennyi volt, pont elég.

    egyébként kicsit olyan ez, mint pár éve az aug.20-i balhé. ott is arra vártak, tök rugalmatlanul, hogy majd jön a hivatalos értesítés. meg is haltak páran. tényleg ennyire rugalmatlannak kell lenni?

    "Meg miert nem volt megfelelo helyettesitesi lanc? Nem varom el, hogy legyen 16 fos helyettesi sora, mint az USA elnokenek, de azert illene gondolni arra, hogy mi van, ha a fonokot eluti a villamos, akkor hogy hirdetnek szuksegallapotot?": ezt a kérdést a telenornak kell ott megítélnie? ne már.

    "Raadasul itt most mar erosen a mindenfele feltetelezesek foldjen jarunk.": nem, itt és most a magánvélemény földjén járunk.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák