Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz Vamp #70 üzenetére

    Na neee. Ester 10-kor eredeti nyelven adták az IMAX-ben is? Nekem a kereső 0 találatot dobott úgy rá, és mikor emailben rákérdeztem, válasz nélkül hagyták. Vagy te most szinkronra gondolsz, és eredetit-t írsz (mert a mondat erre tendál)? :DDD

    Talált egy-két jelszó nélküli AP-t a telefon (5800), csak valahogy nem akart róluk jönni a szufla, pedig szokott mindenféle routerről, amin van g-s üzemmód is. Bár tényleg nem erőltettem túl.

    (#73) priti - Bocs, hogy a szerhasználattal kapcsolatos élménybeszámolóimat nem ezen az oldalon teszem közzé, ahol az tiltott. Keress rám olyan oldalon, ahol ilyen téma megy, és láss csodát. (Most épp a katiról tervezek írni.) :P

    (#76) aram01 - Mikor hazaértem este, nem tudtam aludni, és nem volt kedvem semmihez, így gépeltem egyet róla.

    (#78) Ifju - Valahogy így, csak jelen megtekintés során még a látvány sem volt az igazi. De tervezek adni neki még egy esélyt Blu-Ray lemezről.

    (#77) Djuree - És a vászon képaránya, a szokásos vászonra vágni kell a magasságból.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák