Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lvb

    aktív tag

    válasz munky #33 üzenetére

    Én W8 alatt is csak desktopon dolgozom, az RT-s appokat Desktop gépen nemigen használom, a gépet is csak a frissítések miatt indítom újra, ha kérik. Így a kezdőlapot elég ritkán látom...

    Ezt a start menü dolgot valahogy nem vágom, hogy miért hiányolja bárki is. Nekem egyátalán nem hiányzik. A computer/manage, vagy control panel most +1 kattintás, mint W7-ben. De ezeket elég ritkán használom, hobbiból nem mászkálok a control panelban...

    W7-ben a start menüt eddig is szinte csak keresésre használtam, általában tudom, hogy mit akarok elindítani :) Ez most a Windows gomb helyett Windows + Q. A másik amit néha használok, az a Windows + I. Ami engem bosszanott - és érdekes, hogy ez senkit nem zavar, pedig még most is van, hogy mellényúlok, az az ALT + SHIFT lecserélése a Windows + SPACE-re - Ezt elég sokat használom.

    A Start Screenel is "csak" annyi a bajom, hogy randa mint az állat. Amúgy jobb, mint a start menü. A menüknél - submenükkel megszorva - rühel(t)em azt, mire megtaláltam 1 -1 ritkán használt programot (akármit), most sokkal gyorsabban megtalálom a csúszkát lassan jobbra húzva...

    A csempéket király ötletnek tartom, de ugyanaz a legnagyobb hátránya, mint ami az előnye :) Előny: Az SW írója infókat rak ki eseményekre reagál, dinamikusan változik a felülete stb. az SW elindítása nélkül. A hátránya is ez. Egy csempe úgy néz ki ahogy az SW designer megálmodta => különböző SW-k esetén csiricsáré felület.

Új hozzászólás Aktív témák