Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AndyRich

    csendes tag

    válasz troviko #28 üzenetére

    Nem tudom miért mondod, hogy harmatgyenge az X, amikor a sebességteszteken megveri a Z5-öt, abszolút egyenrangú ellenfele az X Performance-nek, ami meg egyébként teljesen egy szinten van az S7-el, sőt, inkább
    a Sonyt hozta ki győztesnek a tesztelő (youtube-n megtalálod).
    Nekem is Sonym van 3 éve, jelenleg Z3, s a dizájn - nyilván szubjektív - de nekem bejön.
    Az XZ is tetszik, pedig kicsit szakít az eddigi formavilággal.
    Ha a szubjektív külsőtől eltekintünk, azt még továbbra sem értem, hogy nyilvánvaló tényekkel, egzakt dolgokkal miért kell vitába szállni :)
    A Sony eddigi összes csúcskészüléke teljes mértékben felvette a versenyt üzemidőben a konkurensekkel.
    Az, hogy 2900 mAh az akksi, az nem azt jelenti, hogy kevesebb ideig bírja, mint pl az S7, aminek sokkal sokkal nagyobb, egész pontosan 3000 mAh.
    Az, hogy az itt felszólalók nagy százalékánál -nyílván többségének nincs Sony telója- szarul teljesít a kamera, az sem azt jelenti, hogy tényleg ratyi, s mehet a kukába.
    Én pl nagyon jó képeket csinálok vele (jó, lehet én vagyok a hülye, meg nem jól látok), s rajtam kívül is van pár "nem túl kompetens" alak (DxOmark pl), akik a legjobbnak hozzák ki a Sony kamerákat.
    Tehát ha más oldalról közelíted meg a kérdést( tehát tényszerűen, s reálisan :K ), s úgy nézed, hogy eddig is a legjobbak között volt az üzemidő, ha eddig is a legjobb volt a kamera, ha eddig is kevés konkurens tudta az IP védettséget, ha eddig sem nagyon tudta más teló sebességben megverni a Sonykat, ha eddig is etalonnak számított a zenelejátszás,a hangszórók, akkor azért azt is látnod kell, hogy nehéz vmi hú de ütőset hozni, hú de nagyot innoválni.
    Tehát én azért várnék azzal, hogy ennyire leírjam az XZ-t, főleg úgy, hogy nem is tartottam a kezemben, nem is próbáltam ki, de még csak összehasonlító teszteket sem láttam...
    Ui: tudom, hogy az itt általában Sonyt fikázok nagy többségével ellentétben neked Sonyd van...
    Mondjuk ezért sem értelek igazán :)

  • Halkow.

    senior tag

    válasz troviko #28 üzenetére

    " Az Xperia X volt egy igen kézbeillő, kellemes telefon, de kuka gyenge volt "

    [miről beszélsz S808-t is veri a CPU és GPU-ban egyaránt]

    A cikkhez: magas tétel merem fogadni azt, hogy a kamerája nyomába se lesz az S7,G5-el szemben.

    3GB ram pedig FullHD-hoz elég de 4 ideálisabb lett volna, formaterv nem tetszik továbbra is az X és X Performance-t kedvem formatervileg.

Új hozzászólás Aktív témák