Új hozzászólás Aktív témák

  • viktorhu

    veterán

    válasz tlala #553 üzenetére

    Kameraügyben azt látom, hogy utcán / természetben gyönyörű fotókat készít, viszont a kisebb fénynél készült képek (pl. szobai) nagyon életlenek, ami furcsa az f/2-es rekeszérték mellett (ráadásul Sony szenzor, ugyanaz, mint amit a Samsung is használ), szóval gyanús volt, hogy a szoftver rosszul alkalmazkodik a sötéthez (záridőt növeli túlzottan), és úgy tűnik, hogy tényleg így van, mert tegnap éjjel maxra téve az ISO-t egész jó képeket sikerült készíteni.

    A kijelzővel én nagyon elégedett vagyok, nyilván a felbontás nem a ma elérhető maximum, de ez egy tudatos kompromisszum lehet, hogy kinek mire van szüksége, mire nincs, és mennyi pénzt szán rá - nekem a 2 giga ram és a gyors processzor kellett. Ezzel együtt nagyon boldog voltam, amikor megláttam a szép kijelzőképet - nincs az az érzése az embernek, mint sok más nem túl drága telefonnál, mintha az üveg alatt fél méterrel lenne a kép, hanem ennek tényleg ott van a "tetején" - és ami szintén fontos szerintem, hogy nagyon barátságos a színhőmérséklete, egyszerűen kellemes ránézni.

Új hozzászólás Aktív témák