Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keny.

    tag

    válasz hockeyapu #567 üzenetére

    Èn, már több telefont is vettem tőluk, nem volt negatìv tapasztalatom.

  • donnie.d

    aktív tag

    válasz hockeyapu #567 üzenetére

    Én is vettem tőlük telefont annak idején. Azzal pont nem volt probléma, de tény, hogy azért jók az áraik, mert ez is "sufni gsm" bolt.
    Én egyszer egy hasonló jellegű bolttal megszívtam, akkor olvastam utána mit is jelent ilyen boltból vásárolni. (Ha nem találkoztál volna még eme szóval, akkor ez annyit jelent, hogy nem Magyarországra szánt telefonokat árulják. Ennek előnye/hátránya, hogy ugyan magyar nyelvű a készüléked, de lehet, hogy a frissítéseket előbb vagy később kapod meg, mint a hivatalosan a gyártótól Magyarországra magyarországi régióval rendelkező készülékek. Ez még önmagában nincsen baj, hanem a probléma ott kezdődik, hogy a nagy gyártók telefonjait nem viheted hivatalos szervízbe. Azaz pl. a Samsung nem fogja javítani, ha meghibásodik, s csak a boltban tudod érvényesíteni a garanciát. Már, ha addig nem zár be. Mert itt a fórumon is olvastam olyan hozzászólást, hogy hasonló boltból vásárolt, ami aztán bezárt, s hiába volt garanciás a készülék nem tudta javításra beadni a hivatalos szervízbe, hanem pénzes GSM boltba kellett mennie).

    Amúgy ajánlom a Google értékelések olvasását. Ott van olyan bejegyzés, ahol például azt állítják, hogy ígérgetnek, továbbá azt is, hogy nem mindig lehet bankkártyával fizetni, de olyan is van, aki azt írta nem kapott nyugtát.
    Igazából neked kell tudnod, hogy megéri-e a kockázatot. Igazából ettől még jó lehet, csak mondjuk, ha valami történik a bolttal, akkor lehet megszívtad. Annak idején nekem volt egy hasonló bolttal való esetem (ami szintén nagyon jó értékelésekkel, s több pozitív vásárlásom után eset meg), amikor úgy döntöttem, ha kell, akkor inkább drágábban, előfizetéssel, s részletfizetést választva veszek telefont szolgáltatótól, ami most már mind kártyafüggetlen.

Új hozzászólás Aktív témák