Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandigyerek

    senior tag

    válasz xcsabo #17044 üzenetére

    Hát, hogy On-, vagy offtopic, nézőpont kérdése. Ugye lehúzni egy készüléket, mert nincs rá frissítés, egy dolog. Futtatni egy másik gyártó készülékét itt, az meg egy másik. De én is bolond vagyok, hogy beleállok (haverok vagyok magammal ezért bolondozom le magam :C ).
    A Huawei kémkedik, a Google nemkülönben, a Facebook-Messenger hab a tortán. Folytassam? (igen a Samu is gyűjtöget) A Samunak sose volt, és sose lesz normális üzemideje, amíg teleszarják a saját "mer' ez neked kell" vackaikkal, az Exynos meg csak a non plus ultra a tetejében. Szerintem a Huawei a szankciók miatt magasról fog tenni a kint levő telefonjaira, pont azért mert az európai-amerikai úgy sem veszi meg google nélkül. Akkor meg mit pörögjön rajta? Kapunk egy két csontot, oszt' jóvan.
    De!
    Ettől ez még egy k..va jó telefon, és még mindig tartom magam ahhoz, hogy bármi mellé odaenném, és nem vallana szégyent! 90-120Hz? Pompás! A fotósoknál a megapixel háborúra emlékszik valaki? Most a telefonosokat szívatják vele (sikeresen), hát ez a kijelző frissítés is hasonló: van látszatja, Isten látja lelkemen, még meg is értem, de kell? Biztos?
    Az egyetlen dolog amitől a sikítófrász kerülget P30 pro fronton, azaz íves kijelző. Ha minden átkom fogott, sokan csuklanak. Meg az anyjuk is.
    Most akkor ez OFF, agy ON? :F (xcsabo nem hszeddel van bajom, csak így kényelmesebb volt válaszolni bizonyos dolgokra. És igen, parttalan vita. :R )

Új hozzászólás Aktív témák