Új hozzászólás Aktív témák

  • Neleta

    tag

    válasz Fall-N #94 üzenetére

    Igen, köszi a tippet! Tudok róla, ez, illetve ugye a Honor kb. egyszerre jött ki, és tudásban ugyanaz, és vélhetően jók is, tesztek abszolúte pozitívak a xiaomiról. viszont annyira nem tetszik ez a karkötő kialakítás, mint inkább ez au apple watchra hajazó. Ki kéne már személyesen próbálni mindkettőt.

    Viszont eleve most azon agyalok, kell-e nekem okosóra. :W Van egy nagyon szép "igazi" normál órám, amit imádok egyébként. Az okosóra pandémia miatt lenne hasznos, hogy ne kelljen mindig előkapkodnom a mobilt, összefogdosni, ha kapok értesítést, vagy hívnak, látom ki az. Azonban most bevallom, megtorpantam, hogy nem okoz-e függőséget. Volt a sima bandem, nem sokat használtam, ajándékba kaptam. Ott is igazából hasznos volt, de...
    Szóval most éppen itt tartok. :D A mobilom always on kijelzős, így elég ránéznem messziről látom mikor jön céges és magánlevél, volt-e telefonom, stb. Egyedül utazáskor ez a mobilt előásni dolog nem hiányzik.

    Akinek kell ajándék mérleg, az viszont vegyen most, mert így valóban megéri. :K

    Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

Új hozzászólás Aktív témák