Új hozzászólás Aktív témák

  • impmega

    csendes tag

    Hello!

    Csak két megjegyzés a tesztben leírtakkal kapcsolatban. 2-3 hete használom a gépet és a tesztben leírtakkal szemben nem tapasztaltam annak az ominózus gumi fedlapnak a problémáját. Minden nap töltöm a készüléket, illetve folyamatosan szinkronizálom az asztali PC-vel. Nekem tökéletesen zár a kupak. Véleményem szerint a tesztelt készülék még korai példány lehetett. Nekem például már hagyományos HP dobozban érkezett és nem fehérben.
    A másik fontos dolog viszont negatív előjelű. Szemben a tesztben leírtakkal, az én masinám egy napot még soha nem bírt ki. Napközben nincs bekapcsolva se a wi-fi se más rádiós eszköz. Kb. 20, többnyire rövid hívást, illetve összesen 30 perc időtartamú üzleti célú bejegyzést végzek a készüléken. Reggel 8-tól, a töltőről való lekötés után kb. este 9-ig bírja, aztán energiáért könyörög. El sem tudom képzelni, hogy ez három napig bírná, bármilyen módon. Ja, és én szokás szerint a 3G rendszert sem használom, mert hogy minek...

    Összességében nagyon kellemes készülék, csak egy nagyobb teljesítményű akku és megfelelő védőtok szükséges hozzá. Ezek jelenleg nem elérhetőek, de bízom benne, hogy hamarosan változik a helyzet. A skype legújabb verziója már fut a 6.1-en.

Új hozzászólás Aktív témák