Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    Microsoft Nokia 215 - azta! ez elég perverz :DDD (bevallom, végleg elvesztettem a fonalat, hogy kinek mit szabad)

    egyébként amolyan bulitelefonnak valóban tökéletes volna. jelenleg én is egy ősrégi 6230ast használok, és talán mondanom sem kell...tökéletesen működik! (a 6 éves!!! aksi még mindig lazán bírja a 2-3 napot)

    tudom, ennek kb zéró esélye van...de hogyha kidobnának egy E52-es tudásával épphogy vetekedő modellt, akkor Faterom oda meg vissza lenne az örömtől. - irtózik a gondolattól, mi lesz majd, ha megadja magát a szintén matuzsálemkorú készüléke....

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz mentoloshypo #27 üzenetére

    aki főleg telefonálásra, esetleg üzenetküldésre szeretné használni a készülékét, és mindezt fizikai billentyűket nyomkodva szeretné tenni. - plusz aki a filléres árcímkéért nem bugoktól hemzsegő, szó szerint használhatatlan szemetet vár cserébe, sokkal inkább egy egyszerű, de stabil készüléket.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz eventus #33 üzenetére

    tényleg így gondolod? tényleg egy 29 dolláros low-budget készüléknek kellene a formabontásra koncentrálnia? :U

    szerk.: amíg az 5. év után is bekapcsol és tökéletesen kezeli a hívásokat, addig a kutyát nem fogja érdekelni, hogy melyik sarka van lekerekítve, vagy épp hány milliméter széles a hangszóró nyílása....

    (#36) Mr.Silkó! pontosan! ha ezen a részén javítanak (javítottak), akkor már bestbuy kategória a történet.

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Воланд #61 üzenetére

    így már világos, köszi. fentebb én is épp arra céloztam, hogy kicsit elvesztettem a fonalat... :)

    (#65) AMD Power! az én 53 éves Faterom (sokat csuklik, mert ilyen témában mindig őt emlegetem :D ) lelkes volt, mikor olvasta a cikket. én nagyon viccesnek találnám, ha ő most vagy a közeljövőben facebook függővé akarna válni, pláne telefonon.... ellenben naponta több órát telefonál, a naptár tele van bejegyzésekkel, rendszeresen küld csoportos SMS-t, stb.

    és hidd el, nincs az az Isten, hogy ő ezekről a jól bevált "szolgáltatásokról" átváltson az új, modernebb, mégis sokszor bizonytalanabb, túlbonyolított megoldásokra.

    nem nagy a célközönség, ez szinte biztos. viszont stabilnak gondolnám. ezek a felhasználók, amíg csak ketyeg a kütyü, ilyet fognak használni, és majd aztán is ilyenre fognak váltani.

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz F34R #75 üzenetére

    egyik jó barátom se betegedett volna bele, ha ezt a telefont csapja földhöz szilveszterkor a lépcsőházban a S4 helyett :D szóval igen, egy ilyen telefon kis túlzással akár "eldobható" kategóriás is lehet(ne). mindamellett, ha picit még vigyáz is rá az ember (értsd: nem feltétlenül csak üti-vágja), akkor sok évig használható is marad(hat).

    betáraz az ember belőle 3-4 darabot a zordabb időkre, onnantól jöhet bármi :D

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Pityu. #145 üzenetére

    azért azt itt megjegyezném, hogy a két mondatod között nincs logikai összefüggés. (értsd: az egyikből nem következik a másik)

    például: Nokia 3210 időkben hány meg hány ember volt "belezombulva" a Snake, emeltdíjas SMS-es operátorlogó/csengőhang csere, stb dolgokba....

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Pityu. #149 üzenetére

    félreértettél. én tiszteletben tartom a véleményed. valahol át is tudom érezni, hisz - mint korábban többször írtam - a családomban is van (nem egy) olyan ember, akit a hideg ráz az "okoskodós, tapicskolós" készüléknek már csak a gondolatától is.
    de egy ember se lett zombi vagy hülye pusztán ezen kütyük hatására. ha találkoztál is olyan emberrel, aki ilyen benyomást keltett, nála valószínűsíthetően mégis csak mélyebben gyökeredző problémáról van szó :)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Pityu. #156 üzenetére

    ez engem ugyanúgy kiakaszt, nyugodt lehetsz :) bár szerintem az én társaságomban az ilyen viselkedés "helyén van kezelve", konkrétan addig szívjuk az illető vérét, amíg szégyenkezve el nem teszi, persze nem mindenki veszi észre magát :D

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák